slider
ATİKERATİKER
İle Mümkün
slider
Romano ile Romano
her km kar
slider
Çözüm için en yakın AKL
ADRES
slider
Temiz Bir Çevre İçin WentGas
Yüksek Teknoloji


YAKIT TASARRUFU

Sürekli yükselen benzin fiyatları nedeniyle, benzinli araç sahipleri yakıt masraflarını azaltmak için ilk tercih olarak araçlarını LPG ye dönüştürüyorlar. LPG kullanımı iki sebeple öneriliyor, egzoz emisyonlarının daha düşük olması sayesinde çevreye daha az zarar vermesi ve litre bazında benzine göre daha düşük fiyatla satışa sunulmasıdır. LPG, sıvılaştırılmış petrol gazı anlamına gelmektedir. Araç yakıt olarak LPG’yi benzine göre, yaklaşık %20 si kadar fazla tüketmektedir, fakat LPG’nin litre fiyatı diğer yakıtlara göre daha ucuz olduğu için para tasarrufu sağlamaktadır.

PERFORMANS

Otogaz, benzine göre daha yüksek oktan değerine sahiptir. Bu sayede tüm araçlarda daha verimli yanma ve daha yüksek motor gücü üretimi sağlar. Kit teknolojisi son yıllarda çok gelişmiş durumdadır. Benzin enjektörlerinden sıvı fazda LPG püskürterek çalışan sistemler, aracın performansını benzinli sistemlerin de üzerine çıkarmaktadır. Kaliteli LPG kiti ve doğru dönüşüm ile LPG kullanan bir araçtan yüksek performans alınması mümkün olur. Özellikle fabrikada LPG’li olarak üretilen araçlardan ise performans konusunda daha da iyi sonuçlar alınmaktadır.

MOTOR ÖMRÜ

Araçlar da kullanılan gaz sistemi motor yapısına göre değişmektedir. Günümüz araçları genellikle çok nokta enjeksiyona sahip olduğu için sıralı sistem LPG'ler kullanılır ve bu sıralı sistemler araç motoruna zarar vermektense motorunu korur ve ömrünü uzatır. LPG Dönüşümü mutlaka TSE tarafından belgelendirilmiş yetkili servislerde yapılmalıdır. Doğru kalibrasyon ve doğru bir işçilik ile Benzin kullanımına göre motorunuzun ömründe uzama olur. LPG kullanımı ile Motor yağının da ömrü uzamaktadır.

Tasarruf Oranınızı Hesaplayın

Aşağıdaki bilgileri doldurarak, aracınızın benzinle ve LPG ile tüketimini karşılaştırabilirsiniz.
ARAÇ TÜRÜNÜZ
 • Aracınızın Toplam Benzin Tüketimi

  TL
 • Aracınızın Toplam Otogaz Tüketimi

  TL
 • Otogaz İle Yıllık Kazancınız

  TL

NEDEN AYYILDIZ OTOGAZ ?

LPG dönüşümlerin de en önemli şey işçiliktir. işinizi şansa bırakmayın.

TSE BelgeliYetkili Servis

Firmamız Atiker, Akl, Romano, Wentgas markalarının lpg dönüşümünün yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Otogaz montaj servislerimizin TSE belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir.Gelişen araç teknolojisi ile gündeme gelen sıralı otogaz montajı konusunda en yeni bilgi ve cihazlarla her türlü araca tüm marka ve modellerde otogaz montajı yapmaktayız.

Ustaİşçilik

Kusursuz İşçiliğimiz ve Ürün Garanti Sürecimiz ile her zaman yanınızdayız! Yaptığımız işi dikkat ve özveri ile yapıyoruz. Edindiğimiz bilgiler, deneyimli kadromuz ve yönetim anlayışımız ile her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.
Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışıyoruz.

BakımOnarım

Firmamızda lpg montaj hizmeti, bakım hizmeti, sızdırmazlık kontrolü, araç tadilat ve projelendirme işlemleri yapılmaktadır.


LPG dönüşümü yapılan araçlar tuvturk muayenesinden önce mutlaka araçlarını kontrol ettirmeliler.


MüşteriMemnuniyeti

“Her müşteri bizim için değerlidir” prensibi ile firmamızın müşterilerine verdiği değeri ve somut olarak uygulamada gösterdiğimiz özveri ile ortaya koymaktayız.

Bizi seçen müşterilerimiz ile yakından ilgileniyor ve %100 olan müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.

Markalarımız

Tüm markalara yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz.

Aracına Değer Verenlerin Tercihi Ayyıldız Otogaz

Otogaz sektöründe güvenilir bir adız
Her yıl binlerce araç ile ilgileniyoruz!

Çevreciliği ile Avrupa Birliği tarafından “Geleceğin Yakıtları” arasında gösterilen LPG, 1996 yılından bu yana ülkemizde araç yakıtı olarak kullanılmakta ve otogaz ismiyle de bilinmektedir.
Otogaz; yaygın, performansı yüksek, ekonomik, güvenli ve çevreci bir yakıt olması sebebiyle an itibarıyla Türkiye’de en çok tercih edilen binek araç yakıtı konumundadır.

 • Tecrübeli Ekip
  Ekip tecrüsinin vermiş olduğu birikimi tüm marka ve modellere yaptığımız otogaz dönüşüm, bakım ve onarım ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz.
 • Servis Kalitesi
  Sürekli gelişme sağlanan sıralı otogaz sistemleri konusunu yakından takip ederek bu konuda eğitimlerimize devam ediyor, ustalarımızın otogaz dönüşümü konusunun en iyileri olması yolunda destekte bulunuyoruz.
 • Yetkinlik ve Ekipmanlar
  TSE, İSO9001 ve markaların yetki belgelerine sahip olan firmamız her türlü teknolojik ekipmana sahip en güncel yazılımlarla hizmet etmektedir.

ARACINA EN UYGUN LPG KİTİNİ BUL!

LPG ROBOTU

LPG MODELİNE GÖRE YEDEK PARÇALARI BUL!

YEDEK PARÇA ROBOTU